Ferdinand Boberg etsning

227551

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Riddarholmskyrkan, signerad i trycket Boberg, etsning, 46x63 cm

Fack 18

Ferdinand Boberg etsning

Budhistorik (5 bud)
1128115
500
1123063
450
1121385
1119813
1118616

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.