Oidentifierd konstnär olja

227550

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, 35x45 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oidentifierd konstnär olja

Budhistorik (30 bud)
1128496
3 600
1128504
3 400
1128496
3 200
1128500
1128496
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.