WD Williams oljemålning

227549

WILLIAMS, W.D. (1800-tal): Kustmotiv med fiskare, olja på duk, signerad W.D. Williams, 20x31 cm

Konst, Måleri

Rum 2

WD Williams oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1123476
1123341
1117459
1117342
850
1117194

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.