Kruka Kraitz

227547

KRUKA, stengods, signerad och daterad Kraitz -77?, glaserad i brungrått och oxblod, höjd ca 24 cm

Keramik/Porslin

Monter 21

Kruka Kraitz

Budhistorik (10 bud)
1128531
1128530
900
1128273
850
1127231
1127229
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.