Kruka Kraitz

227546

KRUKA, stengods, signerad och daterad Kraitz -77?, glaserad i brungrått och oxblod, höjd ca 33 cm

Keramik/Porslin

Kruka Kraitz

Budhistorik (7 bud)
1125387
1 400
1125386
1 300
1125385
1125384
1123079

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.