Oidentifierad konstnär olja

227542

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Blomsterstilleben med bland annat rosor och löjtnantshjärta samt citronfjärilar (Gonepteryx rhamni), olja på duk, 35x30 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (15 bud)
1129144
4 200
1128964
1128276
3 800
1126600
3 600
1126596
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.