Gafflar och skedar Dufva

227534

GAFFLAR, SKEDAR, AG Dufva, Stockholm 1900-talets början, 3+3 skedar samt 3 gafflar, total vikt ca 460 g

Slitage

Silver

Monter 19

Gafflar och skedar Dufva

Budhistorik (3 bud)

1118557
1 300
1117485
1117468

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.