Bordslampa

227529

BORDSLAMPA, porslin, 1800-tal, polykrom och förgylld dekor, höjd 62 cm

Omarbetad

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Bordslampa

Budhistorik (5 bud)
1128154
450
1127840
1128133
1127840
1117245

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.