Curt Hillfon blandteknik

227527

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad och daterad Curt Hillfon 1987, blandteknik, 100x82 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Curt Hillfon blandteknik

Budhistorik (5 bud)
1126800
1126686
600
1119768
550
1116504
1116147

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.