Fåtöljer 1 par lindomearbeten i rokoko

227522

FÅTÖLJER, 1 par, lindomearbeten i rokoko, förgyllda och träskurna

Obetydliga skador

Rum 2

Budhistorik (32 bud)
1140037
9 800
1140039
9 800
1140037
9 600
1140024
9 400
1140024
9 200

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.