Stolar i teakfanér

227516

STOLAR, 8 st, teakfanér, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 4

Stolar i teakfanér

Budhistorik (8 bud)
1132637
1131816
1131725
1131724
900
1130753
650

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.