Stolar i ekfanér

227515

STOLAR, 6 st, ekfanér, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 5

Stolar i ekfanér

Budhistorik

2014-02-06 kl 20:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.