Igge Karlsson oljemålning

227513

KARLSSON, Igge (född 1932): "Förvandlingar", signerad och daterad Igge K 90, olja på duk, 98x120 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1126871
6 200
1117324
6 000
1126870
5 800
1117324
5 200
1126868
5 000

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.