Irina Zatulovskaya akvarell

227511

ZATULOVSKAYA, Irina (Ryssland, född 1954): Sittande man, monogramsignerad, akvarell, 70x100 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Irina Zatulovskaya akvarell

Budhistorik (15 bud)
1116437
1 400
1127068
1 300
1116437
1127067
1116437

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.