Stolar plywood

227510

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 4

Stolar plywood

Budhistorik (4 bud)

1128110
1128102
1128079
1127220

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.