Hans R Berntson oljemålning

227508

BERNTSON, Hans Ragnar (samtida): "Tickan 1", signerad och daterad -89, olja på duk 115x145 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 6

Hans R Berntson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1126916
1124001
1118981

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.