Fredric Jacobsson

227505

JACOBSSON, Fredrik (född 1960): "Vinterbuskage", olja på pannå, signerad och dataerad a tergo -93-94, 121x121 cm

Konst, Måleri

Fredric Jacobsson

Budhistorik (7 bud)
1126580
2 600
1126574
2 400
1126511
1124581
1123689

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.