Torsten Ridell diptyk

227502

RIDELL, Torsten (född 1946): Diptyk, objekt, signerad och daterad a tergo Torsten Ridell 1990 Paris, olja på duk uppklistrad på pannå, längd 122 cm

Konst, Skulptur

Rum 7

Torsten Ridell diptyk

Budhistorik (11 bud)
1127019
3 400
1127017
3 200
1126598
1126891
2 800
1126598
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.