Astrid Anderberg lergods

227499

ANDERBERG Astrid (född Nordlind, 1927-2010): Fågelbo, monogramsignerad AA, lergods, höjd 88, diameter 50 cm

Skador, lösa delar medföljer

Ändringar/tillägg
Astrid Anderberg (1927-2010). Visas på begäran

Keramik/Porslin, Konst, Måleri

Visas på begäran

Astrid Anderberg lergods

Budhistorik (3 bud)

1126100
2 400
1118565
1117084

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.