Fåtölj Lystolet

227498

FÅTÖLJ på femdelad centralfot, Lystolet, 1960-tal, ljust läder, etikettmärkt

Lädret med stickskador

Rum 4

Fåtölj Lystolet

Budhistorik (3 bud)

1126515
1125776
1121524

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.