Union fickur i 14 k

227494

FICKUR, 14 k guld, 1930/40-tal, Union, breguetspiral, savonett med räfflad dekor och facetterade kanter, ankargång, blånerade visare, boett nr: 14168, diameter ca 50 mm, vikt 66 g

Boett med smärre slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Union fickur i 14 k

Budhistorik (6 bud)
1131518
3 200
1131488
1122837
2 800
1121815
1 600
1121407

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.