Fickur 14 k guld

227474

FICKUR, L.U.C., 14 k guld, 1920-tal, emaljtavla, breguetspiral, ankargång, boett nr: 840JJ 30, innerboett i metall, diameter 48 mm, totalvikt 75 g

Insida med gåvoinskription, tavla med emaljskada, smärre bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur 14 k guld

Budhistorik (5 bud)
1131790
3 200
1124434
1131788
2 800
1124434
2 600
1122839
1 900

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.