Omega fickur 14 k guld

227473

FICKUR, Omega, 14 k guld, ca 1925, emaljtavla, breguetspiral, ankargång, verk nr: 6236378, boett nr: 6488903, innerboett i metall, diameter 51 mm, totalvikt 87,5 g

Insida med gåvoinskription, boett med bucklor, tavla med lagning, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Omega fickur 14 k guld

Budhistorik (6 bud)
1131470
3 200
1124437
1124437
2 800
1122984
1122803

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.