Omega armbandsur

227470

ARMBANDSUR, Omega, seamaster, automatiskt urverk, 1950-tal, guld på stål, spänne i stål (ej original), plexiglas, diameter ca 36 mm inkl. krona

Glas med smärre repor

Klockor/Ur

Kundcenter

Omega armbandsur

Budhistorik (25 bud)
1127430
2 400
1125488
1127395
1125488
1 900
1127163
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.