Stolar i plywood

227469

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 5

Stolar i plywood

Budhistorik (2 bud)

1126826
1126794

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.