Longines armbandsur

227467

LONGINES, manuellt herrarmbandsur, omkring 1960/70-tal, plexiglas, modell nr:7759, caliber 428 stålboett, läderarmband, 29x29 mm

Ej funktionstestad, tavla repor, bakboett med inristade nummer

Klockor/Ur

Kundcenter

Longines armbandsur

Budhistorik (10 bud)
1126808
700
1126560
650
1123158
600
1126559
550
1123158
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.