William Nording oljemålning

227465

NORDING, William (1884-1956): Ölandsmotiv, signerad och daterad W Nording 1936, olja på pannå, 33x41 cm

Smärre repor, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

William Nording oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1126777
4 200
1126776
1126775
3 800
1126775
3 600
1126774
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.