Karsten Keiseraas oljemålning

227448

KEISERAAS, Karsten (1912-): Komposition, signerad och daterad Keiseraas -63, olja på duk, 46x55 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1965

Oramad

Konst, Måleri

Fack 1

Karsten Keiseraas oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1126604
500
1124578
450
1124578
1115853

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.