Koppar i silver

227438

SUPKOPPAR, 6 st, silver, invändigt förgyllda, 1960-talets slut, totalvikt ca 440 g

Silver

Monter 18

Koppar i silver

Budhistorik (21 bud)
1126532
1123576
1124034
1123576
1 900
1124033
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.