Oidentifierad konstnär oljemålning

227434

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, resande sällskap, troligen Ryssland, olja på duk, 81x132 cm

Duklagning, dubblerad

Ändringar/tillägg
dubblerad

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (46 bud)
1127298
28 000
1127295
27 000
1127285
26 000
1127289
25 000
1127285
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 702 EUR, 3 069 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.