Stolar i plywood

227410

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 4

Stolar i plywood

Budhistorik (3 bud)

1125658
1125258
1115674

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.