Stolar i plywood

227409

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 6

Stolar i plywood

Budhistorik (18 bud)
1123682
2 800
1123680
2 600
1123678
2 400
1123676
1123675

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.