Leif Johansson oljemålning

227399

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 120x80 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1126324
5 400
1126641
5 200
1126324
5 000
1126416
4 800
1126324
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.