Oidentifierad konstnär oljemålning

227394

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England 1700-tal eller äldre, motiv från Themsen London före branden 1666, olja på duk, otydligt signerad, 31x25 cm

Ytslitage

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
1127527
3 600
1127497
3 400
1127474
3 200
1127496
1127474
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.