Tamburmajor

227392

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, mässing, delvis förgylld, höjd 165 cm

Rum 14

Tamburmajor

Budhistorik (24 bud)
1126713
1 900
1126707
1 800
1126703
1 700
1126103
1 600
1126005

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.