Hökenberg

227389

HÖKENBERG, A (1900-tal): Mejtensgränd, gouache, signerad och daterad A Hökenberg 1918, 48x68 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Hökenberg

Budhistorik (15 bud)
1126654
1125329
1125313
1118209
950
1125312
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.