Skrivbord i jakaranda

227376

SKRIVBORD, 1960/70-tal, fanérat i jakaranda, 2 hurtsar varav en med 3 lådor, stämpelmärkt "Nr. 816", höjd 75, 160x72 cm

Obetydligt bruksslitage

Rum 11

Skrivbord i jakaranda

Budhistorik (9 bud)
1130563
4 800
1130560
3 400
1130038
3 200
1129989
1129987
2 800

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.