Sven Lidberg blandteknik

227368

LIDBERG, Sven (född 1944): Stadsmotiv, signerad Sven Lidberg, 18/99, handkolorerad litografi, 35x25 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Sven Lidberg blandteknik

Budhistorik (20 bud)
1127119
1 600
1119671
1119671
1 300
1127104
1119671

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.