Oljemålning omkring 1800

227353

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Figurscen, olja på duk, 19x24 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Monter 17

Oljemålning omkring 1800

Budhistorik (18 bud)
1127379
1 600
1127369
1127377
1127369
1 400
1127326
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.