Eldhundar 1900-talets början

227349

ELDHUNDAR, 1 par, 1900-talets början, gjutjärn och brons, genombruten dekor, längd 46 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 3

Eldhundar 1900-talets början

Budhistorik (12 bud)
1126441
1126440
1 400
1126440
1123893
1123893
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.