Hedegaard oljemålning

227347

HEDEGAARD (1900-tal): Rough water, signerad och daterad -43, olja på duk, 80x121 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Hedegaard oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1126181
1125716
1126180
1125716
950
1126179
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.