Bordsfotogenlampa 1800-talets slut

227346

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, fot i mässing och alabaster, frostad glaskupa, total höjd 62 cm

Smärre sprickor o nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
1124713
650
1124655
600
1124198
550
1122657
500
1121246
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.