Slagbord bemålat

227338

SLAGBORD, 1800-tal med senare underede, bonad furu, låda i sargen, höjd 77, total längd 175x106 cm

Bruksslitage

Rum 4

Slagbord bemålat

Budhistorik (17 bud)
1125652
1126461
1125652
2 800
1126460
2 600
1125652
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.