Fåtölj dansk 1960-tal

227336

FÅTÖLJ, Danmark, 1960-tal, ljusbrunt läder

Slitage, lädret med blekning och fläckar

Rum 3

Fåtölj dansk 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

1117150
1 600
1126517
1117150
1116625

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.