Madeleine Pyk litografier

227335

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Stockholm" resp "Biljardspelarna", signerade och numrerade, M Pyk, 182/250, resp. 249/250, litografier, 40x46 resp. 46x56 cm

Rum 8

Madeleine Pyk litografier

Budhistorik (12 bud)
1127770
2 400
1127839
1127770
1 900
1127692
1 800
1127692
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.