Fåtölj dansk 1960-tal

227334

FÅTÖLJ, Danmark, 1960-tal, ljusbrunt läder

Slitage, lädret med blekning och fläckar

Rum 3

Fåtölj dansk 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
1127054
1125608
1126625
1125608
1 800
1124696
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.