Soffa dansk 1960-tal

227332

SOFFA, Danmark, 1960-tal, ljusbrunt läder, längd ca 193 cm

Slitage, lädret med blekning och fläckar

Rum 7

Soffa dansk 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
1127122
5 200
1127109
5 000
1126626
4 800
1126626
4 600
1125607
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.