Soffa i brunt läder

227328

SOFFA, Michael Hansen, Mogens Hansen Möbler A/S Danmark 1950-60-tal, klädd i brunt skinn, tvåsitsig, längd ca 144 cm

Slitage, benavslut med missfärgningar, skinn med fläckar

Rum 7

Soffa i brunt läder

Budhistorik (3 bud)

1126966
1126719
1119927

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.