Björn Nyberg skulptur

227321

NYBERG, Björn (1943-2005): Häst, patinerat gjutjärn, signerad och daterad 82, höjd 34 cm

Tillverkningssprickor

Konst, Skulptur

Monter 17

Björn Nyberg skulptur

Budhistorik (17 bud)
1127141
6 200
1127221
6 000
1127141
5 200
1127039
5 000
1126054
4 800

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.