Urnor fransk empire

227320

URNOR, 1 par, fransk empire, brännförgylld och patinerad brons, hänklar i form av vädurshuvuden, höjd 27 cm

Mindre bucklor och ytslitage

Diverse

Monter 18

Urnor fransk empire

Budhistorik (12 bud)
1126235
18 000
1123300
15 000
1123296
9 000
1122659
8 800
1120430
5 800

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.